• ARKE YAPI YALNIZCA ANAHTAR TESLİM PROJELER Mİ YAPIYOR?

 

Hayır. Arke Yapı başta üstyapı projeleri olmak üzere hastane, otel, iş merkezi, sanayi tesisleri vb.. projelerde taahüt işi yapmaktadır. Ancak, bayisi konumunda bulunduğumuz firmaların ürünlerinin kullanıldığı kimi projelerde de sistem uygulamaları gerçekleştirilmektedir. (Ör: Metal Asma Tavan Sistemi, Kuru Duvar Sistemi, Yükseltilmiş Döşeme vb..) 

Bunların yanı sıra çeşitli kurumların süreklilik arz eden bakım/onarım ve yenileme işlerini de hizmet sözleşmesi çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.


  • ARKE YAPI MİMARİ TASARIM VE PROJELENDİRME HİZMETLERİ SUNUYOR MU?

 

Evet. Arke Yapı, bir mimari tasarım ofisi olmamakla beraber, gerek teklif aşamasında, gerekse yapımını üstlendiği projelerde tasarım, detay çözümleme, yeniden projelendirme gibi işverenin ihtiyacına yönelik tasarım ve mimari proje desteği de vermektedir. Teknik kadrosu bünyesinde deneyimli mimar ve mühendisleri barındıran ArkeYapı, ihtiyaç halinde;

- Mimari konsept proje

- Uygulama projesi

- 3B görselleştirme

- Uygulama detay projeleri ve sistem detayları (Shop drawing)

- Rölöve projesi

- Hali hazır projelendirme (As-Built)

çalışmalarını hiçbir dışa bağımlılığı olmadan gerçekleştirebilmektedir.

Bugüne dek hastane, otel, konut, cafe/restoran projeleri dahil olmak üzere müellifi bulunduğumuz birçok mimari proje bulunmaktadır.


  • ARKE YAPI'nın YURTDIŞINDA DA PROJELERİ VAR MI?

 

2018 yılında ülkemizin karşı karşıya kaldığı ekonomik sorunlar nedeniyle, yurtdışından yurtiçine nakit akışını sağlamak üzere arayış içerisine giren ARKE YAPI, ekonomik sıkıntılar başgöstermeden aylar evvel ihracata yönelik adımlar atmış, aynı zamanda Avrupa Birliği aday ülke statüsünde bulunan Karadağ'da bir inşaat firması kurarak bu ülkede inşaat sektörüne adım atmıştır.


  • ARKE YAPI İTHALAT / İHRACAT YAPIYOR MU?

 

Evet. Arke Yapı olarak Hindistan'dan doğal taş ithalatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra birçok ülkeye inşaat malzemeleri ihracatı gerçekleştirmekteyiz. Burada en çok dikkat ettiğimiz husus ithalat/ihracat dengesinde ihracatın her daim önde olması.


  • İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İSTİYORUM?


Elbette. Bizimle çalışmak istiyorsanız, öncelikle iş ilanlarımıza gözatmanızı tavsiye ederiz. Ardından hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi ik@arke.com.tr adresine gönderebilirsiniz.